AC Milán – Inter Milán (letecky)

Souboj titánů na San Siru! Atraktivní konfrontace tradičních milánských klubů je nejlepší pozvánku na návštěvu města módy a fotbalu. Přidejte se k výpravě největší sportovní CK na Slovensku!

Kompletní letecký zájezd na zápas AC Milán – Inter Milán zahrnuje:

 • obousměrnou letenku se všemi poplatky (Bratislava – Milán – Bratislava)
 • ubytování na 1 noc v 3 * hotelu sítě Ibis, snídaně za příplatek 8,50 €
 • vstupenku základní kategorie (3.patro, modrá/zelená tribuna) – vyšší kategorie na vyžádání za příplatek
 • služby delegáta v Miláně
 • společná fotografie ze zájezdu
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Mimořádně atraktivní zápas se uskuteční na legendárním San Siru. Pojďte s námi sledovat prestižní duel ve fantastické atmosféře ve slavném fotbalovém chrámu.

Během zájezdu na zápas AC poznáte i město Miláno jako turistickou destinaci. V doprovodu našeho delegáta absolvujete kromě fotbalu i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí.

***NABÍDKA AUTOBUSOVÉHO ZÁJEZDU****

ac milano kucka

Mimořádně atraktivní zápas se uskuteční na legendárním San Siru. Pojďte s námi sledovat prestižní duel ve fantastické atmosféře ve slavném fotbalovém chrámu.

Během zájezdu na zápas AC poznáte i město Miláno jako turistickou destinaci. V doprovodu našeho delegáta absolvujete kromě fotbalu i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí.

ac milano bacca

Rámcový program zájazdu:
– 20. 11.: odlet z Prahy ve 12:25, přílet do Milána o 13:55. Transfer na hotel (není v ceně), ubytování. Volný program dle dohody s delegátem: např. individuální / společná prohlídka města, nakupování, degustace místních specialit. Večer individuální / společný přesun na San Siro a sledování zápasu (20:45).
– 21. 11.: odhlášení z hotelu. Transfer na letiště (není v ceně). Odlet z Milána v 10:35, přílet do Bratislavy o 12:00.

AC Milano fotbalove zajezdy

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na AC Milán, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů AC Milan, Inter Milan

 • san-siro-milan-juve
  S fotbaltourom jsem cestoval na zápas AC Milano - Juventus. Na otázky v mailech odpověděli rychle, poskytly všechny potřebné informace, cesta proběhla v pořádku, autobus byl pohodlný a dokonce jsme tam byli rychleji než to bylo předem oznámeno (namísto 13-14 hodin, jsme cestovali jen nějakých 11). Zajazd s Fotbaltour-em mohu jen doporučit.
  Peter Bartok | AC Milán - Juventus | 22.10.2016
 • trojzapas-loga-png-1
  Výborný zájezd se třemi atraktivními zápasy kde padlo i hodně gólů. Celá organizace i delegáti byli na super úrovni!
  Michal Čúzy | Trojzápas: Udinese-Neapol, Atalanta-AS Řím, AC-Inter | 19.11.2016
 • 021
  Touto cestou bych rád poděkoval za pěkný zážitek, výlet na Audi cup opravdu neměl chybu. Velmi se mi líbila promptní a profesionální komunikace již od první nabídky z Vaší strany. Vše klapalo podle časového plánu, myslím, že jste měli šťastnou ruku i při výběru dopravců. Opravdu asi jediná chybička byla, že ve finále padl gól těsně před koncem, když jsme se už těšili na penalty. Toto jste trošku podcenili a nedotáhli ... :)
  Ivan Žembery | Audi Cup 2015 | 5.8.2015

O klubech

AC Milan

Rossoneri nastupují na své domácí zápasy na stadionu Giussepe Meazza, největším stadionu v Itálii. V minulosti byl klub podporován hlavně městskou dělnickou třídou a migranty z jihu Itálie, dnes patří k nejpopulárnějším klubům vůbec. Nejočekávanějším zápasem je městské derby s Interem, které navzdory fantasticky vybičované atmosféře netrpí zbytečnými výtržnostmi.

Inter Milan

Modro-černý Nerazzuri se se svým věčným městským rivalem AC kromě stadionu pravidelně dělí i o vrchní příčky Serie A. Poslední sezóna Interu vůbec nevyšla a modročerní skončili až na sedmém místě. Pro příznivce Interu, pocházejících údajně ze střední a vyšší třídy, je nejdůležitějším zápasem sezóny právě milánské derby, Derby de la Madonnina. Na San Siru sídlí ultras Interu vždy na severní tribuně, do fandění se však zapojuje celé hlediště a vytváří opravdu elektrizující atmosféru.