AC Milán – AS Řím (autobusem)

Souboj titánů na San Siru! Atraktivní konfrontace tradičních italských klubů je nejlepší pozvánku na návštěvu města módy a fotbalu.

Kompletní autobusový zájezd na zápas AC Milán – AS Řím zahrnuje:

 • dopravu autobusem (Brno – Miláno – Brno)
  *v případě dostatečného zájmu a naplnění minimální kapacity odchod i z Prahy
 • vstupenku základní kategorie (4. kategorie, tribuna za bránami) – vyšší kategorie na vyžádání za příplatek
 • služby delegáta v Miláně
 • společná fotografie ze zájezdu

Mimořádně atraktivní zápas se uskuteční na legendárním San Siru. Pojďte s námi sledovat prestižní duel ve fantastické atmosféře ve slavném fotbalovém chrámu.

Během zájezdu na zápas AC poznáte i město Miláno jako turistickou destinaci. V doprovodu našeho delegáta absolvujete kromě fotbalu i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí.

ac milan san siro

Rámcový program zájezdu: (zápas se uskuteční 6. 5. nebo 7. 5., tomu bude přizpůsoben i odchod / program) 

– 6. 5.: odjezd z Brna v pozdních večerních hodinách (kolem 22:00)
– 7. 5.: příchod do Milána kolem poledne. Volný program: např. individuální / společná prohlídka města, nakupování, degustace místních specialit. Večer individuální / společný přesun na San Siro a sledování zápasu (20:45). Po skončení zápasu sraz u autobusu a odchod z Milána.
– 8. 5.: příjezd do Brna odpoledne.

AC-Miláno-zájazdy1

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na AC Milán, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů AC Milan, AS Řím

 • san-siro-milan-juve
  S fotbaltourom jsem cestoval na zápas AC Milano - Juventus. Na otázky v mailech odpověděli rychle, poskytly všechny potřebné informace, cesta proběhla v pořádku, autobus byl pohodlný a dokonce jsme tam byli rychleji než to bylo předem oznámeno (namísto 13-14 hodin, jsme cestovali jen nějakých 11). Zajazd s Fotbaltour-em mohu jen doporučit.
  Peter Bartok | AC Milán - Juventus | 22.10.2016
 • trojzapas-loga-png-1
  Výborný zájezd se třemi atraktivními zápasy kde padlo i hodně gólů. Celá organizace i delegáti byli na super úrovni!
  Michal Čúzy | Trojzápas: Udinese-Neapol, Atalanta-AS Řím, AC-Inter | 19.11.2016
 • 021
  Touto cestou bych rád poděkoval za pěkný zážitek, výlet na Audi cup opravdu neměl chybu. Velmi se mi líbila promptní a profesionální komunikace již od první nabídky z Vaší strany. Vše klapalo podle časového plánu, myslím, že jste měli šťastnou ruku i při výběru dopravců. Opravdu asi jediná chybička byla, že ve finále padl gól těsně před koncem, když jsme se už těšili na penalty. Toto jste trošku podcenili a nedotáhli ... :)
  Ivan Žembery | Audi Cup 2015 | 5.8.2015

O klubech

AC Milan

Rossoneri nastupují na své domácí zápasy na stadionu Giussepe Meazza, největším stadionu v Itálii. V minulosti byl klub podporován hlavně městskou dělnickou třídou a migranty z jihu Itálie, dnes patří k nejpopulárnějším klubům vůbec. Nejočekávanějším zápasem je městské derby s Interem, které navzdory fantasticky vybičované atmosféře netrpí zbytečnými výtržnostmi.

AS Řím

AS Řím je italský fotbalový klub se sídlem v Římě. Klub hrává své domácí zápasy na stadionu Stadio Olimpico, o který se dělí s klubem SS Lazio. Stadion má kapacitu 81 903. Největším rivalem je SS Lazio. Zápasy mezi těmito soupeři se nazývají Derby della Capitale. Fanoušci klubu se často označují pojmenováním Giallorossi, což je označení podle klubových barev a znamená žluto-červení.