AC Milán – Juventus (letecky)

Souboj titánů na San Siru! Atraktivní konfrontace tradičních italských klubů je nejlepší pozvánku na návštěvu města módy a fotbalu. Přidejte se k výpravě největší sportovní CK na Slovensku!

Kompletní letecký zájezd na zápas AC Milán – Juventus zahrnuje:

 • obousměrnou letenku se všemi poplatky (Bratislava – Milán – Bratislava)
 • ubytování na 1 noc v 3 * hotelu sítě Ibis, snídaně za příplatek 8,50 €
 • vstupenku základní kategorie (3.patro, modrá/zelená tribuna) – vyšší kategorie na vyžádání za příplatek
 • služby delegáta v Miláně
 • společná fotografie ze zájezdu
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Mimořádně atraktivní zápas se uskuteční na legendárním San Siru. Pojďte s námi sledovat prestižní duel ve fantastické atmosféře ve slavném fotbalovém chrámu.

Během zájezdu na zápas AC poznáte i město Miláno jako turistickou destinaci. V doprovodu našeho delegáta absolvujete kromě fotbalu i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí.

***NABÍDKA AUTOBUSOVÉHO ZÁJEZDU****

AC-Milan5

Mimořádně atraktivní zápas se uskuteční na legendárním San Siru. Pojďte s námi sledovat prestižní duel ve fantastické atmosféře ve slavném fotbalovém chrámu.

Během zájezdu na zápas AC poznáte i město Miláno jako turistickou destinaci. V doprovodu našeho delegáta absolvujete kromě fotbalu i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí.

ac milano bacca

Rámcový program zájazdu:
– 21. 10.: odlet z Bratislavy ve 12:10, přílet do Milána o 13:35. Transfer na hotel (není v ceně), ubytování. Volný program dle dohody s delegátem: např. individuální / společná prohlídka města, nakupování, degustace místních specialit.
– 22.10.: volný program dle dohody s delegátem, večer individuální / společný přesun na San Siro a sledování zápasu (20:45).
– 23. 10.: odhlášení z hotelu. Transfer na letiště (není v ceně). Odlet z Milána v 14:00, přílet do Bratislavy o 15:25.

San-Siro-AC-Milan-zajazd

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na AC Milán, KONTAKTUJTE NÁS.

 

 

Vyjádření klientů ze zápasů AC Milan, Juventus

 • san-siro-milan-juve
  S fotbaltourom jsem cestoval na zápas AC Milano - Juventus. Na otázky v mailech odpověděli rychle, poskytly všechny potřebné informace, cesta proběhla v pořádku, autobus byl pohodlný a dokonce jsme tam byli rychleji než to bylo předem oznámeno (namísto 13-14 hodin, jsme cestovali jen nějakých 11). Zajazd s Fotbaltour-em mohu jen doporučit.
  Peter Bartok | AC Milán - Juventus | 22.10.2016
 • trojzapas-loga-png-1
  Výborný zájezd se třemi atraktivními zápasy kde padlo i hodně gólů. Celá organizace i delegáti byli na super úrovni!
  Michal Čúzy | Trojzápas: Udinese-Neapol, Atalanta-AS Řím, AC-Inter | 19.11.2016
 • 021
  Touto cestou bych rád poděkoval za pěkný zážitek, výlet na Audi cup opravdu neměl chybu. Velmi se mi líbila promptní a profesionální komunikace již od první nabídky z Vaší strany. Vše klapalo podle časového plánu, myslím, že jste měli šťastnou ruku i při výběru dopravců. Opravdu asi jediná chybička byla, že ve finále padl gól těsně před koncem, když jsme se už těšili na penalty. Toto jste trošku podcenili a nedotáhli ... :)
  Ivan Žembery | Audi Cup 2015 | 5.8.2015

O klubech

AC Milan

Rossoneri nastupují na své domácí zápasy na stadionu Giussepe Meazza, největším stadionu v Itálii. V minulosti byl klub podporován hlavně městskou dělnickou třídou a migranty z jihu Itálie, dnes patří k nejpopulárnějším klubům vůbec. Nejočekávanějším zápasem je městské derby s Interem, které navzdory fantasticky vybičované atmosféře netrpí zbytečnými výtržnostmi.

Juventus

Juve je historicky nejúspěšnějším italským klubem. Bianconeri nastupují v tradičních černo-bílých dresech již od roku 1903 a velké popularitě se klub těší na celém území Itálie. Před třemi lety byl slavnostně otevřen zbrusu nový stadion Juventus Stadium s kapacitou 41.000 diváků, na kterém fotbalisté Juve získali ve velkém stylu svůj první titul od skandálu z roku 2006. Největším rivalem je Inter Milán a vzájemné zápasy se pyšní neskromným označením Derby d'Italia (Derby Itálie).