O nás

Cestovní kancelář FutbalTour.sk byla založena v květnu 2011, přičemž navázala na původní společnost Pojď Na Fotbal, která fungovala od roku 2008.

Logickým vyústěním bylo rozšíření společnosti a vznik české pobočky FotbalTour.cz, rakouské pobočky FussballTour.at a švýcarské FussballTour.ch. Stále více klientů také využívá služby přidružených CK HokejTour.sk a CK SportsTour.sk.

Hlavním záměrem CK je nabídnout kvalitní a kompletní servis fotbalovým příznivcům a klientům, kteří mají zájem navštívit nejlepší zápasy.

DSC_0052

  • Sídlo CK je v Bratislavě a aktuálně má společnost 8 interních zaměstnanců plus dalších externích spolupracovníků-delegátů působících v nejnavštěvovanějších městech jako jsou Londýn, Barcelona, Milán, Manchester, Liverpool či Mnichov.
  • V sezóně 2014/15 jsme na zápasy přepravily více než 4000 klientů ze Slovenska, Česka, Rakouska a Švýcarska. Od roku 2016 rozšiřujeme působnost i do Maďarska. Foto klientů ze zájezdů
  • Spolupracujeme výhradně s ověřenými a spolehlivými partnery. Od sezony 2014/2015 je CK FutbalTour.sk oficiálním partnerem jednoho z nejslavnějších klubů světa – FC Barcelona.

FC-Barcelona_Logo_2016_2017

 

  • Mezi spokojenými klienty jsou desítky menších či větších firem, které překvapily své obchodní partnery, upevnili vztahy nebo potěšili zaměstnanců výletem za fotbalem. Z našich zákazníků se stávají pravidelní klienti a partneři. Spolupracujeme s HC Slovan Bratislava, Digi Sport a dalšími. Nabídka pro firmy
  • Samozřejmostí je individuální přístup k požadavkům každého klienta. Připravíme optimální zájezd na míru. Přečtěte si blogy ze zájezdů.
  • Pro náročnější klientelu zabezpečíme VIP vstupenky a kompletní servis.

Nejpopulárnější jsou zájezdy na prestižní Ligu mistrů, anglickou Premier League, španělská Primera Division, ale obrovským tahákem je stále více i německá Bundesliga.

Zprostředkujeme nezapomenutelný sportovní zážitek v jakékoli oblasti a kdekoli na světě. S klienty jsme si prohlédli přímo z hledisek světové šampionáty v hokeji, tenis na Roland Garros, Wimbledonu, navštívili jsme atraktivní souboje v boxu, basketbalové zápasy a i motoristické akce, především Formuli 1.

Z lásky k fotbalu!

DSC_0040 DSC_0038 DSC_0041 DSC_0049

spolocne foto futbaltour