Jak potěšit sportovce, fanouška či cestovatele na Vánoce?

Televizní tatínek v beranici opět vysvětluje zrzavé dceři jak na Štědrý večer zahlédnout zlaté prasátko, a to je jasný signál, že Vánoce se blíží. Čas klidu a radosti je již tradičně spojen s věnováním dárků těm, na kterých nám nejvíce záleží. Pokud mezi nimi najdete fotbalové příznivce od 5 do 95 let, inspirujte se našimi fotbalovými zájezdy. Pohodlně se usaďte, následují opravdové fotbalové pecky:

1. Autobusem na Bayern Mnichov – Wolfsburg od 2 190 Kč

Bayern M

Ráno nastoupíte do autobusu, na oběd si vychutnáte pravé bavorské koleno a večer si pro změnu pochutnáte na nejlepším německém mančaftu. To vše za cenu, kterou vám pravděpodobně přátelé nebudou věřit. Allianz Arena bude svědkem pohárového zápasu mezi neohroženým Bayernem a vlky z Wolfsburgu. I tuto sezónu si chodí soupeři do Mnichova pro gólové nadílky a tak se může posádka pohodlného autobusu plného fanoušků Bayernu těšit na nezapomenutelný zážitek!

2. FC Barcelona – Valencia autobusem od 7 500 Kč / FC Barcelona – Las Palmas letecky od 9 400 Kč

barcelona-camp-nou-choreo

Není divu že Barcelona je nejoblíbenější destinací našich klientů. Kombinaci čarokrásného města, vždy slunečného počasí a demoliční čety na čele s triem Messi – Suarez – Neymar odolá málokdo. V probíhající sezoně si poprvé vychutnali Barcelonu i účastníci autobusového zájezdu a další možnost přijde v zápase proti netopýrům z Valencie.

Že je Španělsko příliš daleko? Přečtěte si tuto recenzi: „Navzdory obavám z autobusového výjezdu, vše klaplo tak jak mělo. V autobuse vládla dobrá nálada, hotel byl na vysoké úrovni a delegát Filip neměl chybu. Věděl co, kde a jak a ukázal nám hodně z Barcelony, i mimo oficiálního programu „. A pro zastánce létání máme cenový trhák v podobě zápasu FC Barcelona – Las Palmas.

3. AC Milán – Neapol autobusem od 4 900 Kč 

AC Miláno San Siro

Znovuzrozené AC Milán je na cestě k italské elitě. Výrazným dílem k tomu přispívá i Juraj Kucka, pilíř záložní formace Rossoneri. V lednu přivede na 80-tisícové San Siro své mužstvo Marek Hamšík a tak bude mít československý divák o zábavu postaráno. O program mimo zápas se pro změnu postarají čeští delegáti, kteří provedou klienty půvabným Milánem, poradí ta nejlepší místa na nákupy, chutné jídlo a po zápase si už všichni budou moci vychutnat cestu domů supermoderním „žlutým“ autobusem RegioJet, s koženými sedadly a audiovizuálním zařízením pro každého cestujícího.

4. Arsenal – Burnley od 10 900 Kč

arsenal-emirates-cech-ozil

Kanonýři by tuto sezónu mohli snad každý zápas hrát s jinou sestavou a výsledky by byly stejné. Tak širokou sestavu má totiž trenérský veterán Arsene Wenger. Příznivci klubu z Emirates Stadium mají možnost sledovat své hrdiny za výjimečně nízké ceny. Z bohaté nabídky vybíráme měření sil na domácí půdě s Burnley.

 

Toto byla jen malá ukázka, čim potěšit rodinu, přátele nebo kolegy pod vánočním stromečkem. Pokud jste si v ní nenašli to své, vězte že v nabídce nejoblíbenější sportovní CK v České republice jsou i hokejové zájezdy, tenisové zájezdy, auto-moto zájezdy. Pokud byste v naší nabídce přece jen nenašli to, po čem toužíte, určitě nás kontaktujte. Zájezd na vybrané akci vám připravíme s radostí na míru.

A abyste věnovali dárek opravdu originální, rádi pro vás zdarma vyhotovíme dárkovou poukázku, s vámi navrženým věnováním. Spolu s FotbalTour.cz se můžete postarat o opravdu nezapomenutelné Vánoce 🙂

darkovy_poukaz_template

0 visitors have seen this post